Історія салону нерозривно пов’язана зі мною та моєю мрією. Напевне, вона почала формуватися в той момент, коли я крадькома робив зачіски для сестриної Барбі. В маленькому містечку Луганської області хлопчик повинен мріяти бути шахтарем, а я не витримавши такої кар’єри, пішов на перукарські курси. 

Здавалось, що не я обрав професію, а вона мене, адже це перше, що мені трапилось.  Мені подобались розглядати стильні зйомки в журналах, образи героїв фільмів, кліпи іноземних артистів. Я хотів зробити все, що бачив. Я цікавився всім. Не зупиняючись на ПТУшних рецептах, робив фарбування, яких ще не вивчав та яких іноді боялись вчителі. Мою жагу відчували. Клієнти з’явились вже на першому курсі. Помилки траплялись, але з них я виніс консервативну звичку. Щоб я не робив індивідуальність клієнта та природна структура волосся керують моїми рішеннями. Щасливі очі клієнтів – це те, що давало мені рушійну силу. Моя цікавість отримувала відгук і надихала розвиватись далі. 

Я переїхав до Київа, працював майже без вихідних, починаючи від майстра перукарні до артдиректора міжнародної мережі. Навчався, пробував, експериментував. Англійська та французькі школи, зйомки, співпраця з артистами, міжнародні форуми. Кожен крок який я робив, вплинув на мене, але не зробив прибічником чогось одного. Я залишався собою, мріяв бачити щастя в очах клієнтів та не зупинятись. Ще стільки цікавого. 

У 2008 я відкрив свою першу студію. Планував працювати самостійно, але команда почала формуватися сама по собі. Майстри, які розділяли мої цінності, приєднувались до мене. Деякі з нами відтоді. Все відбувалось поступово. З’являлись нові напрямки, колекції зачісок. Сарафанне радіо працювало. Клієнти обирали нас, тому що їм відгукувались наші цінності. Деякі з нами все ще з нами. Студія виросла до салону краси “M.Kul”, а у 2014 році мало місця стало і в ньому. 

Новий салон “Maxim Kulikov” дав мені можливість розповісти про себе більше. Через мене пройшла кожна деталь салону, кожен його куточок. Ми створювали його так, щоб надати клієнту ще більше сервісу, при цьому зберегти його час і відчуття комфорту. Так з’явилось паралельне обслуговування, кафе в салоні та обладнання, яке застосовувалось незвично. За інтер’єр салону ми отримали престижну міжнародну премію Europe property awards. Але важливим було не це, а те що це дає можливість робити клієнтів красивими та щасливими швидше, якісніше та зручніше. 

На початку 2022 року ми зробили реновацію салону та завезли обладнання, якого ще не було в Україні. Але важливо інше.

Пройшло 20 років, з початку моєї кар’єри, я працював на інших, навчався, творив, створював колекції, розвивав бізнес. Але нічого не змінилось я той, хто я є: люблю свою роботу, люблю людей, експериментую, шукаю нові шляхи, щоб робити красу та бачити вогники задоволення в очах клієнтів. Історія ще пишеться, але краса, природність та щастя клієнтів завжди буде тим, заради чого я буду розвиватись далі. Як і буде розвиватись салон. 

Індивідуальність, природна краса та естетика – це основа підходу в роботі з клієнтом. На яку б послугу ви не прийшли, ви будете в центрі. Ми не прибічники чогось одного, школи стилю чи хайпу. Наш головний тренд – підкреслити вашу особистість. 

Більшість наших клієнтів люди, які багато перепробували, визначилися і знають, чого хочуть і за що готові платити. 

До нас приходять і за  перевтіленням. Хтось готовий до радикальних змін образу відразу, а хтось робить їх поступово та плавно, майже непомітно. Але зміни – це неминучий процес.  

Знання та професійний досвід дають можливість творити і отримувати неодмінно успішний результат.

Я завжди хотів максимум з можливого для себе, тому пропоную це і клієнтам. Я не припиняю шукати кращого – новітнього обладнання та технологій, найкращих марок і, звичайно, талановитих майстрів. 

Створюючи салон, я не погоджувався на компроміс – у результаті я отримав салон у якому немає помпезності, який зручний як клієнтам, так і майстрам, де є можливість оцінити якість матеріалів.

Салон має своє обличчя і його легко відрізнити від інших. Я не прагну бути схожим на когось, не прагну з кимось конкурувати – я просто роблю свою справу і роблю це професійно і чесно. За цим поєднанням і приходять клієнти.

Я впевнений, що навіть преміум послуги можна надавати легко та без пафосу. BE EASY – це більше, ніж мій слоган – це мій маніфест! Будь простішим! Будь собою!

Новини

Краса врятує світ

благодійна ініціатива Допомогти тим хто втратив свій салон краси “КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ” Це твердження...
Колесо фортуни - фарбуємо, стрижемо

«Я именно этого и хотела», — Яна. Рубрика «КОЛЕСО ФОРТУНЫ»

Видеограф Яна пришла в салон красоты с главным желанием — полностью изменить образ под...
Голова обертом - поради

“Правила блондинок”

Блонд один из самых желаемых типов окрашивания и не самый простой в уходе, поэтому...
Бунтар місяця – інтерв'ю

Самое главное, на мой взгляд — нужно вдохновляться от людей. Потому что человеческий потенциал — безграничен. Марина Авдеева

Марина Авдеева — управляющий акционер страховой компании «Арсенал Страхование», основатель первой в Украине иншуртех...
Колесо фортуни - фарбуємо, стрижемо

«Это огонь!» — Настя. Рубрика «КОЛЕСО ФОРТУНЫ»

Люда — визажист, и пришла в салон красоты, желая кардинально изменить образ под руководством...
Новини

Pit Stop

Мужской уход в Maxim Kulikov salon, как «Пит Стоп» в Формуле 1 Записался Пришел...